2006

  Rok 2006 je přímo nabitý událostmi. Členská základna se rozrůstá, koncem roku je nás bezmála třicet. Fanklub také vylepšuje svůj web, postupně přibývají rubriky Floydopedie, Fotogalerie, vylepšuje se forum „Tvůj názor“. Výrazně narůstá návštěvnost stránek. Začíná také fungovat prodej v sekci „Nabízíme“.

  11. 3. 2006 koncertuje David Gilmour v Hamburku. Fanklub nakupuje lístky a pořádá hromadný výlet, pro většinu zúčastněných nezapomenutelný. Vzpomínáme hlavně na zimní atmosféru přístavního velkoměsta a hřejivý hudební zážitek kytarového mistra. Naše dojmy pak tradičně sdílíme v dubnu na chatě Zvonice.

  V tomto roce také pochopitelně sledujeme koncertní turné Rogera Waterse. Někteří podnikáme 4. 6. 2006 výlet do Verony, jiní si vychutnáváme 8. 6. 2006 koncert v Berlíně. Někteří pro jistotu obojí.

  9. 9. 2006 koncertuje Filip Benešovský v zahradách pivovaru Eggenberg v Českém Krumlově. Již poněkolikáté tak ožívá projekt The Wall. Open air benefiční koncert probíhá v rámci Dne Bez bariér. Fanklub se na akci nejen podílí (Johnnyho české titulky, přípravné práce „bedňáků“, pódioví „zedníci“, organizační práce), ale také prezentuje sám sebe. Poprvé má v areálu koncertu vlastní stánek. Krom dobré nálady kolem sebe šíří hudbu z 2 DVD The Wall 2004. Tento nosič je zde k prodeji, stejně jako trička s motivem FB The Wall, která přímo na akci nechal fanklub vyrobit. Uplatní se i zbrusu nová vlajka (180x180cm velká gumo-plachta) s logem fanklubu, která je jinak vystavena v pražském Pink Floyd Café. Celý koncert je bohatě prezentován v masmédiích, propagován na billboardech po celé ČR, plakátech a pohlednicích. Jsme rádi, že zde fanklub nechybí.

  16. 11. 2006 přicházejí bratři Kašparové, Filip Benešovský a ostatní hudebníci ze „Zdi“ s novým projektem The Dark Side Of The Moon, který se poprvé koná v kině Sokol v Roudnici nad Labem. Zazní nejen kompletní playlist z odvrácené strany měsíce, ale i zajímavý průřez z tvorby Pink Floyd a Rogera Waterse. Hudební zážitek je posílen vizuálním doprovodem formou videosekvencí. Na jejich vzniku, stejně jako organizaci koncertu, jsme se jako fanklub mohli opět podílet. Tato akce, původně zamýšlená jako narozeninový dárek, má takový úspěch, že je 12. 1. 2007 v Roudnici Nad Labem reprízována.

  4. 12. 2006 fanklub vysílá své zástupce do Milána na minimalistickou výstavu Storma Thorgessona.