2007

    13. 4. 2007 koncertuje Roger Waters v Praze. Pokoušíme se oslovit management za účelem neformálního setkání nebo tiskové konference, ovšem naše snahy zůstávají neúspěšné. Samotný koncert však toto mírné zklamání více než kompenzuje, Roger je opět excelentní.

    30. 6. 2007 si nenecháváme ujít reprízu projektu Dark Side Of The Moon, tentokrát na nádvoří plzeňského pivovaru. Hudebníci vystupují v rámci charitativní akce pro Kojenecký ústav s dětským domovem v Plzni. Fanklub je opět při tom. V srpnu koncertuje v pražských Holešovicích skupina Pink Floyd Revival Czech. Z akce jsme velmi příjemně překvapeni a těšíme se na další koncerty této náchodské kapely.

    31. 8. 2007 se Filip Benešovský a přátelé účastní Žatecké Dočesné s projektem P·U·L·S·E / The Dark Side Of The Moon. Jak jinak, koncert sklidí nadšený ohlas. Kromě tradiční účasti fanklubu na akci prodáváme na našem stánku trička s novým motivem – odvrácené strany měsíce!

    V říjnu pořádáme už tradiční podzimní „Zvonici“. S radostí zjišťujeme, že členů fanklubu je téměř čtyřicet. Nutno podotknout, že fanklub nově příchozími za poslední rok doslova omládl.

    9. 12. 2007 si fanklub naděluje předvánoční večírek, nevšední setkání členů a jejich blízkých. Příjemné posezení s dobrým jídlem a pitím zpestřuje živá hudba. Organizátorům se totiž podaří oslovit vyjímečnou slovenskou kapelu Miro Merčiaka s jejich projektem Dark Side Of The Moon Unplugged. Jako host zahraje také Filip Benešovský za doprovodu Víta Beneše.