2012

  V březnu pořádá v Bílině F. Benešovský další z řady koncertů, tentokrát je to z produkce Pink Floyd Dark Side Of The Moon a Best Of. I zde máme stánek s žertovnými předměty. 🙂

  V dubnu přijel do Českého Krumlova otec britské karikatury Gerald Scarfe. To nám nemohlo ujít a tak se za ním, a jeho podpisem, vydáváme. Krumlovský zážitek je další radostí, která oživuje naši lásku dílu geniálních Pink Floyd. V tomto případě hlavně Rogera Waterse.

  V létě nás to přitáhne na Lysečiny hned dvakrát, konají se zde kulturní akce pod širým nebem – Lysečinské léto – za účasti PF Acoustic Dua a IT Crowd.

  Na Vodofloydu se tentokrát vydáváme pokořit Zámeckou Dyji s vyloděním v Lednici. Akci jsme okořenili návštěvou Brněnské přehrady, kde probíhalo česko-slovenské mistrovství v pojídání všeho pálivého. To zavdalo vzniku další naší sekce, příhodně nazvané Fefefloyd.

  V září ještě stihneme postavit stánek na Mělnickém vinobraní, kterého se se svoji produkcí účastní i Filip Benešovský s přáteli a „bílinským“ programem Dark Side. Celé vinobraní je silně ovlivněno vyhlášenou prohibicí na tvrdý alkohol po metylalkoholovém průšvihu. Kdo by nepamatoval…

  Vánoční večírek si prožijeme v Hlubočepích po předchozím výletě semerinkovou kutálkou a procházkou Prokopským údolím.