2013

  Z kraje roku koncertuje na Dobešce PF Acoustic Duo s nastudovanou Alan´s Psychidelic Breakfast, v březnu pak v Rock Café revival Pigs On The Wing.

  Valná hromada se koná samozřejmě na Lysečinské boudě.

  17. května jsme se po roce a půl dočkali znovuotevření pražského Pink Floyd Café. Nově sídlí jen o dva domy dál, takže žádné velké hledání. Hostinský Honza je tentýž, útulno taktéž. Zvykáme si rychle …

  V červenci přijel pan Gerald Scarfe do Prahy, aby uvedl svoji výstavu v Muzeu Kampa. Kdo tedy nebyl před rokem v Krumlově, dostal druhou možnost.

  V srpnu jsme se na letišti, po dlouhém a nejistém čekání dočkali Rogera Waterse, který podruhé navštívil Prahu s velkolepým koncertním turné The Wall. Ochotně nám podepsal připravené desky, booklety, fotografie a další artefakty a na památku přidal ještě společné foto.

  A znovu Harry Waters. Tentokrát v Malostranské besedě – jelikož se koncert konal v těsné blízkosti hotelu, kde byla ubytovaná celá kapela včetně Rogera Waterse, navštívil Roger závěr tohoto koncertu – před Malostranskou besedou pak někteří z nás prohodili pár slov s vokalistou Robbie Wykoffem.

  První víkend v září patří už tradičně Vodofloydu, tentokrát se vydáváme na Ploučnici od průrvy do Borečku.

  V říjnu se koná sice skromnější, zato však mimopražské, přesněji pardubické setkání s východočeskou sekcí.

  V listopadu pomáháme v zákulisí s technikou při realizaci koncertu Filipa Benešovského a bratrů Kašparových v divadle Hybernia s názvem The Best Of Pink Floyd And Roger Waters. Ten se konal za účasti významných hostů Jana Neckáře a Michala Malátného s cílem podpořit léčbu Hodgkinova syndromu.

  Vánoční večírek pořádáme netradičně v klubu Amabila na Vinohradech.