2017

  To byl rok ve znamení „po posvícení…“ Bohužel to tak bývá – tučná léta střídají léta chudší.

  Na Valnou hromadu tentokrát zůstáváme v Praze. Útočištěm nám je Zemědělská Univerzita.

  V červnu jsme v Dolních Raškovicích přivítali u pohostinného Johnnyho (spoluautora našich prvních webových stránek) léto. Škoda jen, že se nás nesešlo víc.

  Září je tradičně pestřejší. Vodofloydem propádlujeme Berounku od Branova po Zbečno, abychom příliš nevystrašili nově zúčastněné malé vodáky.

  Závěr roku je přeci jenom pro floyďáky občerstvením. Koná se celosvětová společná projekce filmu z nového koncertu Davida Gilmoura v Pompejích! Scházíme se mj. v kině Hostivař nebo v žižkovském Aeru.

  A v prosinci se vydáváme na konečně uskutečněnou, tři roky avizovanou audiovizuální výstavu s názvem Pink Floyd – Their Mortal Remains do Londýna. Pro fanouška kapely opravdový zážitek! Vracíme se bez jediné penny, s taškami plnými suvenýrů, v nových tričkách či mikinách, navíc s fotografiemi Battersea, Gilmourova hausbótu se studiem Astoria, ale i studia Abbey Road a úlovky dalších míst a artefaktů, s Londýnem a Pink Floyd spojených.

  Vysmátý Vánoční večírek prožijeme ve stylově vyzdobené restauraci na Výtoni U voraře, kde nám kromě výborného jídla imponují i nástěnné „floydí“ dekorace.