2018

  Valnou hromadu pořádáme opět v Praze na Zemědělské Univerzitě.

  Je to už víc jak padesát let, co Pink Floyd tvoří a koncertují. A my můžeme i po této, šílené době, chodit na jejich koncerty! Nedávno jsme jezdili za Davidem Gilmourem, letos v dubnu přijel Roger Waters dokonce za námi do Prahy! Tentokrát s novým turné, nazvaným Us and Them. Mnohým to nestačí a vydávají se do Vídně si užít ještě jednou..

  V červnu trochu z recese sponzorujeme čuníka z pražské ZOO, kterého se pochopitelně vydáme v říjnu společně pozdravit. 🙂

  Zářijovým Vodofloydem si připomeneme jeho první ročník. Splouváme opět Ohři. Začínáme nad Loktem, tentokrát končíme o něco dříve, v Karlových Varech.

  Skutečným zpestřením portfolia „floyďáckých“ koncertů se stává turné, na které se vydal Nick Mason. Jeho projekt nazvaný Nick Mason`s Saucerful of Secrets je pohlazením po duši nejen starších, skalních fanoušků a milovníků psychedelických začátků kapely z dob 1967 – 1972. Řada z nás za Nickem vyrazila do Lipska, mnoho také do Vídně.

  Vánoční večírek si neodpustíme, tentokrát na Podolce – Večírek byl ozvláštněn rozsáhlou přednáškou na téma „Posel z Cambridge aneb vliv Járy Cimrmana na tvorbu Pink Floyd“. Mnohému jsme se přiučili!