2020

    Rozhodnutí o únorovém, odloženém Vánočním večírku se nám málem vymstilo. Do světa se totiž vydal koronavirus a změnil tak mnoho našich zvyklostí. Akce, která proběhla těsně před první koronavirovou vlnou se velmi vydařila, ovšem stihli jsme ji tak tak. A to jsme navíc netušili, na jak dlouho si podobná setkání budeme muset odepřít.

    Tento rok si říkal o mnoho přívlastků, z nichž je možná nejvýstižnější ten „divný“. Pandemie koronaviru zasáhla do všech oblastí života. Oželet jsme museli všechny kulturní akce a setkání. Jednání ŘV probíhala on-line, i Valná hromada proběhla pouze korespondenční formou. Paradoxně jediné, co jsme v tomto roce společně absolvovali, byl výroční 10. ročník Vodofloydu. Stihli jsme to totiž na závěr letního rozvolnění, nedlouho před nástupem druhé vlny, a naplnili jsme jej splutím Otavy ze Sušice do Horažďovic. Zaplať pánbůh za to!

    V září, těsně před Vodofloydem nás bohužel navždy opustil další kamarád Luboš, v posledních letech náš milý účetní.

    Protože onen nepěkný virus nás trápit nepřestal, nekonal se samozřejmě ani Vánoční večírek 2020. Jedinou pozitivní věcí (mimo Vodofloydu), díky které si snad tento rok zaslouží pozornost, je skutečnost, že po letech úvah a debat jsme se rozhodli vydat se na strastiplnou cestu přípravy nového webu. Přípravy jsme v polovině roku zahájili, aniž bychom tušili, do čeho se pouštíme …